Lifestyle

Prezenty świąteczne do 50 zł

Prezenty świąteczne do 50 zł

Ja już część prezentów świątecznych mam u siebie. Te których jeszcze nie mam wciąż kreują się w mojej głowie. Prezenty pod choinkę dla wielu z nas stanowią nie lada problem, bo jednak chcemy wywołać uśmiech na twarzach obdarowywanych osób, a nie kupić coś co ich zawiedzie czy rozczaruje. Osobiście wyznaję zasadę prezentów, które nie powinny być gotowymi zestawami świątecznych kosmetyków, skarpetkami (choć co do tego jest mały wyjątek 😉 ) czy innymi gotowcami. Prezenty świąteczne do 50 zł mogą być naprawdę fajne, co zaraz zobaczycie. Lubię, gdy osoba obdarowana czuje, że jej prezent nie jest przypadkiem i postarałam się przy jego wyborze.  I choć czasem będzie to drobiazg, to ucieszy bardziej, niż standardowy prezent z półki. Zawsze staram się włożyć serce w prezenty, które przygotowuję.

Piękno tkwi w prostocie

Dlatego wbrew pozorom – prezenty klasyczne, proste sprawdzają się najczęściej. Oczywiście wszystko zależy od tego jakie są preferencje, zainteresowania osób obdarowywanych. Ale jednak tajemnicą jest, że piękno tkwi w prostocie.

Deska do serwowania serów

Idealny prezent dla miłośników wina, wieczornych posiedzeń, ale również sprawdzi się w każdym domu. Na tej desce możemy pięknie podać wędliny, sery, pieczywo do śniadania. Doskonale sprawdzi się do serwowania przekąsek typu krakersy, orzechy (zwróćcie uwagę na zagłębienie w którym znajdują akcesoria). Sprawdzi się przy każdych przekąskach, koreczkach, małych kanapeczkach. W kwocie do 50 zł, można wybrać naprawdę spośród wielu modeli.

pomysły na świąteczne prezenty pod choinkę na gwiazdkę boże narodzenie

dedykowana do sera jest dostępna w empiku 

pomysły na świąteczne prezenty pod choinkę na gwiazdkę boże narodzenie

 

okrągłą dostaniecie tutaj

deska z wnętrzem z czarnego łupka tutaj

Notes spersonalizowany

Do wyboru mamy bardzo dużo opcji – notesy, kalendarze, plannery, a nawet przepiśniki dla miłośników kulinariów. Ja preferuję notesy – posłużą dłużej, obdarowana osoba może się z nim zaprzyjaźnić na długie lata, notując tam ważne adresy, kontakty, zapisując informacje ważne, gromadząc w ich piękne cytaty, tytuły filmów do obejrzenia, itp. Wszystkie poniższe propozycje można spersonalizować, dodać grafikę, logo, tekst, imię. Wybór modeli i wzorów jest naprawdę ogromny. Znajdzie się coś dla każdego.

pomysły na świąteczny prezent pod choinkę na gwiazdkę boże narodzenie notes spersonalizowany

Notes znajdziesz tutaj

Notatnik zakupisz tutaj

Notatnik drewniany możesz zamówić tutaj

Kalendarz zaś znajdziesz tutaj

Antystresy

Gadżety, które pozwolą naszym bliskim się odstresować. Dzięki nim osoba obdarowana łatwiej rozładuje stres, nerwy i emocje w napiętych sytuacjach. To naprawdę fajny prezent. Mamy kilka takich zabawek i naprawdę fajnie się u nas sprawdzają.

Kulki antystresowe kupisz tutaj

Kostkę znajdziesz tutaj

Lustrzaną kostkę znajdziesz tutaj

Mapa zdrapka

Prezent, który łączy w sobie kilka fajnych elementów. Jest fajną dekoracją, gdyż dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych, w różnych rozmiarach i zawiera różne zakresy. Możesz podarować mapę czarną, biało-miedzianą, kolorową, obejmującą swym zakresem świat, samą Europę lub Polskę czy tylko Polskie góry. Naprawdę jest w czym wybierać. I ta radość obdarowanego, który natychmiast rwie się do zdrapania miejsc, które odwiedził.

Mapę świata znajdziesz tutaj

pomysły na świąteczny prezent pod choinkę na gwiazdkę boże narodzenie mapa zdrapka

W wersji czarnej kupisz tutaj

Mapę Polski zakupisz tutaj

 

Zestaw aromatycznych herbat w ozdobnym opakowaniu

Zima zawsze dla mnie oznacza blask ognia w kominku i zapalone świece, do tego aromatyczna ciepła herbata i milusi koc. Nie wyobrażam sobie oczekiwania na wiosnę bez kubka ciepłej herbaty. I ten aromat, który unosi się w powietrzu. I wszyscy moi bliscy również uwielbiają dobrą herbatę. Dlatego u nas bez wątpienia sprawdzą się prezenty z fajną herbatą w roli głównej. Jeśli ma jeszcze piękne opakowanie, które zawsze już będzie cieszyć oko w kuchni – jest to trafiony prezent. Wszystkie poniższe propozycje można spersonalizować pod względem wzoru oraz napisów. Wybór motywów jest przeogromny.

W pięknej drewnianej skrzyneczce kupisz tutaj

pomysły na świąteczny prezent pod choinkę na gwiazdkę boże narodzenie puszka z herbatą

Zaś w metalowym pudełku z bambusowym wieczkiem znajdziesz tutaj

W pięknym lnianym worku zamówisz tutaj

Jestem przekonana, że takie prezenty ucieszą naszych bliskich i zobaczymy uśmiech na ich twarzach. Jak widać fajne prezenty wcale nie muszą być drogie. Prezenty na święta do 50 zł też są super.

Propozycję, jak zapakować świąteczne prezenty znajdziesz tutaj

A jakie są Twoje sprawdzone pomysły na świąteczne prezenty?

2 thoughts on “Prezenty świąteczne do 50 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *