O mnie

Zaproszenie do wspólnej podróży

Zapraszam Cię do wspólnej podróży

Podróże, marzenia, lifestyle. Chciałabym Ci pokazać mój świat, świat Angel Loves Dreams, moje duże i małe radości życia.

Zapraszam Cię do wielu wspólnych podróży, ale każdy kto kocha podróżowanie wie, że to pasja, która się nie kończy i sama w sobie stanowi jedną wielką podróż przez życie.

Podróży w trakcie których poznamy niezwykłe miejsca, spotkamy niesamowitych ludźmi, odkryjemy nowe smaki, odnajdziemy wyjątkowe aromaty, nauczymy się nowych umiejętności, spojrzymy na świat od nowa.

Cieszę się, że będziemy mogli razem podróżować i odkrywać świat smaków.

Podróże to moja pasja, to moja druga miłość. Co w nich tak kocham? Wszystko!

Uwielbiam smaki, każde miejsce kojarzę ze smakiem, poszukuję nowych połączeń. Uśmiecham się, gdy odkrywam nowy smak, gdy próbuję nowej potrawy.

Uwielbiam zapachy, każde miejsce kojarzę z zapachem. Szaleję, gdy odkrywam nowy zapach, gdy próbuję zidentyfikować jego pochodzenie, korzeń, liście, łodyga, a może po prostu kwiat?

Uwielbiam kolory, każde miejsce kojarzę z kolorami. Moje oczy błyszczą, gdy odkrywam nowe zestawienia barw, kontrast jaki tworzą i obrazy jakie malują.

Uwielbiam dźwięki, każde miejsce kojarzę z dźwiękiem i rytmem. Wesoło nucę pod nosem, gdy słyszę nowe dźwięki, takty i melodie.

Uwielbiam poznawać i odkrywać. Śmieję się, gdy świat przede mną uchyla kolejną swoją tajemnicę.

Czuje niesamowitą energię, kiedy to co wydawało się odległe staje się rzeczywistością.

Mam nadzieję, że i Ty poczujesz tą energię, a pod jej wpływem zaczniesz realizować swoje marzenia. Będzie mi niezwykle miło, jeśli będę mogła być tego świadkiem. 

Trzymam mocno kciuki za to by i Twoje marzenia się spełniły. Pamiętaj, pozytywna energia to klucz do realizacji celów, dlatego zawsze staraj się być pozytywnym człowiekiem, rozsiewaj wokół siebie uśmiech i pozwól być kojarzony przez innych jako pozytywnie zakręcona osoba.

Zapraszam w podróż, zaczynamy.

Świat jest jak magiczna księga, która ma stron bez końca. To ile stron przeczytasz, zależy tylko od Ciebie.

AngelLovesDreams

 

 

1 thought on “Zaproszenie do wspólnej podróży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *